Z przyjemnością informujemy, że od listopada 2023 roku firma IT labs zmienia swoją siedzibę i zaprasza do nowoczesnych wnętrz Budynku Comet Business Center. To nowa jakość pracy i obsługi naszych klientów!

Comet Business Center to 5-kondygnacyjny budynek biurowy, oferujący około 13 000 m2 powierzchni do wynajęcia. Obiekt zapewnia dostęp do około 130 naziemnych oraz 200 podziemnych miejsc parkingowych.

Nasza nowa siedziba znajduje się przy ulicy Olbrachta 94 w warszawskiej dzielnicy Wola. To doskonała lokalizacja, umożliwiająca sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu znajduje się również centrum handlowe Wola Park, gdzie można zrobić zakupy lub zjeść coś pysznego.

W nowym biurze będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą jakość usług i rozwiązań IT. Oferujemy aplikacje mobilne, systemy raportujące, bezpieczeństwo IT, zarządzanie infrastrukturą, rozwiązania chmurowe i wiele więcej. Nasz zespół składa się z doświadczonych i kompetentnych inżynierów i techników, którzy mówią w języku klienta, nie po “informatycznemu”. U Nas zawsze dostaniesz jasną i klarowną odpowiedź na swoje pytanie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby i skorzystania z naszej oferty.

IT może być przyjazne!

Kategorie: Aktualności