IT Labs to różne, uzupełniające się gałęzie IT.

Opieka informatyczna firm

Dobra oferta to kompletna oferta. IT Labs zadba o IT w Twojej firmie od początku do końca. Od wykonania instalacji sieci komputerowej poprzez doradztwo i dostawę odpowiednich urządzeń,po bieżący nadzór nad infrastrukturą. Nie ważne ile masz komputerów czy serwerów. Nasi eksperci, sprawdzeni podwykonawcy oraz wyszkoleni technicy wykonają wszystkie niezbędne prace, a Ty możesz to wszystko monitorować w czytelnym i prostym w obsłudze systemie zarządzania.

Dzięki IT Labs nie musisz prowadzić kosztowego działu IT – zlecasz to nam i masz problem z głowy.

Programowanie 

Od 11 lat zajmujemy się programowaniem aplikacji serwerowych, od niedawna zajmujemy się też aplikacjami na urządzenia mobilne. Nasze rozwiązania, od wielu lat wspomagają sprzedaż lub działania marketingowe takich gigantów jak Samusung, LG, Henkel, Philips, Osram, Atlas i wiele, wiele innych. Dołącz do grona naszych klientów.

Oferujemy rozwiązania w modelach SAAS jak i on-promise. Tworzymy skomplikowane systemy operujące na setkach milionów rekordów, jak i proste aplikacje wspomagające sprzedaż dla kilku handlowców.

Hosting / Cloud / Licencje

Oferujemy unikalne rozwiązania i narzędzia, które pozwolą Ci w prosty sposób zaistnieć w Internecie. Dzięki nam, usługi takie jak e-mail czy www, przestają być koszmarem i stają się narzędziami przynoszącymi zyski Twojej firmie.
Holab, marka IT Labs, cały czas inwestuje w infrastrukturę, nasze serwery są sukcesywnie modernizowane wraz ze wzrostem ich obciążenia.

Jako partner takich firm jak: AUTODESK, Symantec czy Microsoft, możemy zaoferować oprogramowanie oraz rozwiązania chmurowe dla każdego. U nas kupisz usługę Microsoft 365 dla 3 pracowników, zamówisz datacenter na 100 serwerów w platformie AZURE czy wykupisz licencje na AUTOCAD dla swojego inżyniera.